Top 15 epizod souborů X

Top 15 epizod souborů X (Filmy a televize)

Chcete-li úspěšně sestavit objektivní top 15 epizodů z kultovní přehlídky stejně jako soubory X, je prakticky nemožné. Samotná skutečnost, že mnoho z těchto seznamů existuje na internetu, a všichni mají různé epizody v jejich 15 nejlepších, nebo 10 nejlepších, je svědectvím o tom, kolik skvělých epizod show nám dala. V tomto seznamu se snažím poskytnout vám 15 nejlepších epizod, které se budou kdy vysílat - typ, který musíte sledovat, abyste zachytili podstatu Souborů X. Pečlivě mluvím o epizodách tak, abych odhalil co nejméně informací, aby vaše zážitky z pohledu zůstaly neporušené. Dvoudílné epizody nebyly vzaty v úvahu.

15

Naše město

Přiznávám to, nebylo to snadné začlenění a mohlo by to být moje předpojatost, která by tohle stlačila na seznamu filmových dílen, jako jsou "Humbug" a "Post Modern Prometheus". Fanoušci Hardcore budou samozřejmě rozpoznat tyto mistrovské epizody, a těm z vás, kteří jsou noví k souborům X, nezapomeňte je zkontrolovat. Ale "Naše město" činí ne. 15, neboť hrůza byla jedním ze základů při sestavování tohoto seznamu. Tato epizoda má potenciál vyděsit peklo z kdokoli kvůli znepokojujícím kmenovým maskám a osám. V tomto městě se děje něco velmi tajného, ​​a můžete si myslet, že je to tabu. Vkládá správné množství vědy a historie do děje a pokouší se poskytnout celému účtu věrohodnou výhodu. něco Soubory X se vždy snažily dělat ve většině epizod. Uspěje a potvrzuje morbiditu souboru X, něco, na čem se přehlídka prospívala.

14

pondělí

"Pondělí" je jednou z těch velmi chytrých epizod, kde je myšlenka, která stojí za příběhem, dost fascinující, aby vás zvedla zvědavá a netrpělivá, a tak vás celou návnadou do sledování až do konce. Mulder se opakuje tentokrát několikrát, aby se vyhnul určitému důsledku. Pokud se vám líbil film Groundhog Day, určitě se vám líbí "pondělí." Je to v podstatě stejný koncept, ale je natolik odlišný, aby byl klasifikován jako originál. Závěr je velmi depresivní a buďte varováni, pokud máte pocit emocí. Začátek vás odhodí, když se divíte, jak se postavy někdy dostanou ven ze scény. Ale stane se to; přežívají, i když s určitou obětí. Ne. 14, "Pondělí" je pro mě dlouhá doba.

13

Předvečer

Jednou z hlavních slabostí nebo kritiky souborů X byla nedostatečná rozmanitost příběhů. Bylo snadné několik témat, které fanoušci cítili, že byly po celé série přežívány. Mutace byla všestranným důvodem pro téměř všechny příšery z výstavy a bylo zde mnoho epizod představujících klony. Ale samozřejmě to neznamená, že by epizody byly méně zábavné, je to jenom to, že dělám mou práci trochu těžší, protože teď cítím, že nemohu opustit celý klonovací aspekt přehlídky. Proto v žádném případě. 13, představuji vám "Eve", nejlepší přehlídka epizody, která kdy byla vyvinuta. Celá dětská hororová klišé je v tomto případě maximálně dojená a má docela čistý příběh. Cítím, že byste chyběli na obrovském pod-žánru přehlídky, pokud nebudete sledovat "Evu".

12

Malé brambory

http://www.youtube.com/watch?v=mXXPztMWLMA

Je to jedna z těch epizod, které musím vybrat, protože má podkategorii X-Souborů, které reprezentuje: transformace těla. Vidíte, že se to objevilo jen v příliš mnoha epizodách a postava Eddie Van Blundth je na tomto plavidle dort - je schopen vzít na sebe jiný tvar, kompletní s pravým hlasem. Je to první komická epizoda vypsaná v tomto seznamu, něco, co sci-fi thriller show jako The X-Files bylo překvapivě dobré při vyhoření. Moc se mi to líbí, protože to není prostě komedie jako nějaké jiné úžasné epizody na seznamu; pravděpodobnost nebezpečí nikdy uniká až do konce epizody. Je to docela neobvyklý zážitek, když zjistíte, že máte pochybnosti o tom, zda jsou postavy opravdu sami, protože by to mohl být Eddie v přestrojení. To je jedna z možností, kterou si nesmíte nechat ujít.

11

Válka Coprophages

Byla to skvělá epizoda pro jedinečné, ale přemýšlející vysvětlení mimozemšťanů, kteří zde existují přímo na Zemi. Nebylo to strašidelné, na rozdíl od některých dalších epizod v tomto seznamu, pokud nemáte katsaridafobii - strach z švábů. Ve skutečnosti je to poněkud logická epizoda s přiměřenými teoriemi, která naznačuje, že představují všechny bizarní události s švábmi. Neudělám nic víc, zůstávám věrný mému slibu, že se vyhýbám dějové linii. Je to svěží, poměrně lehká epizoda a miluju, jak je cizí téma stále udržováno naživu, a to i přesto, že nepřekročilo vrchol s jakýmikoliv UFO zobrazením nebo mutantními jinými světskými bytostmi. "Válka koprofágů" je opravdovou vyjímečnou epizodou série, která je hodna č. 11 místo.

10

Řídit

Tato epizoda je zabalena s akcí přímo od začátku. Vidíme jeden z hlavních, ne-li * * hlavních prostorů, které jsou základem celé série v plném činu, tj. Mulderova neúprosné pronásledování pravdy. Mulder vždycky nedůvěřuje, a když má potenciální přístup k některým důležitým informacím, není ochoten kompromisovat ani v absurdní situaci, jak je uvedena v epizodě. "Drive" zvýrazní vládu. konspirační aspekt přehlídky, opakující se téma v celém sérii. Scullyová je viděna pracovat v laboratoři, je snadné zapomenout, že má lékařské zázemí a ještě předtím, než se objeví tento nový zločin představující odborníka na forenzní kriminalistiky, byla to Scullyová.Mohla udělat pitvu, stejně jako mohla zkopat nějaký zadek. Epizoda nemá šťastný konec, ale předchází to čisté vzrušení. Přitahuje vás, a necháte se přemýšlet, jak zlověstné mohou být některé agendy.

9

Exkurze

http://www.youtube.com/watch?v=FQhpBNMWb94

"Field Trip" zaznamenává hodně bodů kvůli své nejistotě, což je další aspekt přehlídky, která skutečně odhaluje jeho neskutečnou povahu. V žádném okamžiku nemůžete přesně zjistit, kolik nebezpečí jsou dva hlavní postavy představení. Pár je nalezen mrtvý v kopcích a šetření začíná. Máte zásadní střet názorů, Mulder je zakořeněný na nadpřirozené vysvětlení a Scullyová se drží své rozumné vědy. Tato epizoda jednou provždy dokazuje, jak snadno je možné umřít v Souborech X a duo FBI je testováno na jejich hranice, i když ne takovým způsobem, jakým byste předpokládali. Stejně jako další epizoda v sérii "Folie a Deux", zdá se, že to všechno vyřešili, než začne zkroucení. Sledujte "Field Trip", abyste získali skutečnou představu o tom, jak nešťastně agenti působili v celé sérii.


8

Posunovač

Ne. 8, "Pusher" je snadno úžasná epizoda. Máte velmi nezapomenutelného darebáka v mistrovství hypnotista Roberta Patricka Modella, aka Pushera. On je jmenován pro své sugestivní síly, které používá zničující, aby unikl autoritě celé epizody. Mám tušení, protože Pusherova síla se zdá být nezastavitelná a ten chlap vypadne jako totálně špatný, a to jak v této eponymě, tak v pokračování v pozdější sezóně; ačkoli to není považováno za dvoudílnou epizodu, protože epizody nejsou po sobě jdoucí. V blízkosti konce jsou scény velmi klimatické, s vysokým napětím. Pusherova síla vás udivuje a také vás přitahuje k okraji vašeho sedadla. Jednoduše potřebujete vědět, jestli má Pusher svou cestu nebo ne, protože celá epizoda se odehrává v nebezpečí výbušné výstřelu. Celkově je velmi příjemné a vzrušující sledovat.

7

Varianta Goldberga

"Goldbergova variace" je příběh jednoho obyvatele Chicaga, který má neuvěřitelné štěstí. Willie Garson, možná ho znáte jako Mozzie z Bílého límce, dělá skvělou práci, která představuje člověka, jehož nevysvětlitelná náhoda způsobuje méně náhodných událostí kolem něj. Je to téměř jako kdyby vesmír vykreslil řadu výskytů, které mu nakonec upřednostňují. Stejně jako stroje, které poprvé vytvořil americký vynálezce Rube Goldberg, vzniká určitý řetězec událostí, jehož konečným výsledkem je velmi šťastný charakter Henry Weems. Shia LaBeouf z Transformers učiní časný kariérní vzhled jako nemocné dítě, které potřebuje vzácný typ krve. Weemsovo lidstvo ukazuje, protože se o něj chová skutečně. Tato příležitostná epizoda je určitě atypická, v tom smyslu, že se nezaměřuje na Muldera a Scullyho, spíše to hraje s touto myšlenkou neuvěřitelného štěstí. Ukazuje, že věci mohou být tak divné, což při analýze v další hloubce může způsobit ohromující pocit strachu. To jsou pro vás X-soubory.

6

Jose Chung je z vesmíru

Hleďte komické obry. Nyní se objevují tuny epizod v souborech X s postříkajícími komediemi, ale jednou za čas vydali epizodu, která se dostala přímo do žánru komedií. Tato epizoda je nehorázná. To je pravděpodobně nejlehčí epizoda, která se kdy vyskytla na X-Files. Zdá se, že neexistuje žádná vážnost vůbec, s výjimkou pravděpodobně úchvatného úvodního tématu, který doprovázel každou epizodu. Existuje únosový příběh a výslechy, které následují, jsou veselé. Malí šediví cizinci jsou vystupovaní a žádný seznam souborů X by nebyl úplný bez těchto hruškovitých hvězdicových tvorů, které nepochybně pomohly utěsnit obraz stereotypního cizince v našich myslích. Jose Chung je román sci-fi a rozhovoruje Scullyovou o výzkumu nadcházející knihy, kterou plánuje napsat. Je mimořádné, jak hodně se věnuje sci-fi prostřednictvím odkazů a vtipů. Epizoda se kvalifikuje jako povinnost sledovat, protože byste nikdy nemohli tvrdit, že jste prozkoumali umělecké obzory soubory X, aniž by jste zažili "Jose Chung's From Outer Space".


5

Špatná krev

"Bad Blood" přijde v ne. 5. Ano, David Duchovný je docela brilantní herec, schopný být stejně vážný, jak může být vtipný. Někdy je oba ve stejnou dobu, což je jeho podpis. "Bad Blood" je epizoda, která podle mého názoru dala razítko schválení na komediální potenciál souborů X. Vidíme jiný výklad denních událostí, od Muldera a Scullyho, a veselí následuje. Nejlepší komedie v přehlídce vyplynula ze zábavné chemie mezi dvěma agenty FBI, a to je přesně to, co je na displeji v "Bad Blood", když se dva obhajují, jak to skutečně přepisuje tento nesmírný den. Je to vyčerpávající ukázka toho, jak fungují mozkové a ženské mozky - to, co si zapamatují a na co se rozhodnou zapomenout. Někteří by mohli říci, že existují zábavnější epizody, jako jsou "X-COPS" a "Hollywood A.D.", ale ty epizody používají více externích rekvizit a nedokáží odšťavňovat tolik komediálních talentů od Davida Duchovnyho a Gilliana Andersona. "Bad Blood" je opravdu skvělá, která bude vždycky lidem připomínat, jak X-Files nebylo o hrůze.

4

Milagro

Ne. 4, tam je "Milagro." Je to jedna z těch vzácných epizod, kde vidíme zranitelnosti hlavních postav a Scullyová je v tomto případě vystavena. Nejde ovšem o nejpozoruhodnější výskyt, kdy vidíme, že Mulder nebo Scully vystupují z jejich tuhé dýhy agentů FBI.Existují další epizody, například "Syzygy", které mohu doporučit výhradně za tímto účelem. Ale je to směsice věcí, které epizoda přináší ke stolu, který je zajímavý, nejvíce pozoruhodně prvek strachu. Epizoda je děsivá možná proto, že přijímá skutečnost, že představivost je nejlepší zdroj pro nervy. Existuje excentrický osamělý autor, jehož práce se zdá, že překračuje pouhou fantazii a způsobuje velmi skutečné následky mimo čtyři stěny svého bytu. Epizoda má "tajné okno" a když to uvidíš, budeš vědět, co tím myslím, ale bylo to produkováno pět let před thrillerem Johnnyho Deppa, a tak mu dáme jeho řádné uznání.

3

Die Hand Die Verletzt

Všichni jsme viděli, že Satanův úhel se znovu objevuje v mnoha hrůzných představeních a filmech. Já osobně nenašel koncept Ďáblovy nebo pekelných požárů tak naprosto děsivý, ale když se předpokládané projevení ďábla hraje tak přesvědčivě, musím si vzít klobouk a hlásit "Die Hand Die Verletzt" jako show je nejvíce a ven strašidelné epizody, vůbec. Přeloženo z němčiny, název načte "ruku, která zranila", a náhradní učitelka paní Paddock to přesně dělá. Zraněná chladně s černou magií. Existují i ​​jiné špatné substruktury, jak tomu je u většiny epizod, ale je to čisté zlo, které paní Paddock vydává, což dělá epizodu tak hanebně. Zkušenosti jste nezažili, dokud jste neviděli "Die Hand Die Die Verletzt". Ty velké černé žáky, které blikají, stačí na to, aby nastavili adrenalin a zajali tuto epizodu ne. 3 místo.

2

Clyde Bruckmanova konečná repozice

Soubory X měly několik epizod o psychických schopnostech, jako o nadpřirozené téma, ale toto je o míli před ostatními. "Clyde Bruckman's Final Repose" je natolik zapamatovatelný pozdním Petrem Boyleem, jehož výkon jako Clyde Bruckman byl možná jeho nejlepší v historii. V epizodě není antagonista. To je ponecháno sériovému zabijákovi, který se vydává kolem vraždění věřitelů. Ale Bruckman je skutečný psychický, schopný předpovídat jeho smrt. Přehlídka má spoustu legrace s schopností postavy, plně pochopí možné důsledky a scénáře takových sil, a Boyle to všechno brilantně vytáhne. Je to tak zábavná epizoda, a přesto je zároveň mrazivě děsivá. Kdokoli chce lekci na obočí? Podívejte se na tuto epizodu. Kdokoliv chce lekci o specializovaném scénářství, který má určitou povahu? Podívejte se na tuto epizodu. Kdokoliv by chtěl vydělat na tom, jak skvělá epizoda se může ukázat? Stačí se podívat na tuto epizodu.

1

Sevření

Kdykoliv lidé přivádějí The X-Files, postava Tooms není nikdy za Mulderem a Scullyovou za lidskými představami. Jeho stav je ikonický mezi monstry souborů X, jelikož byl prvním netradičním týdnem. Lidé se těmto epizodám z mimozemského týdne obzvlášť líbili, protože nebyli spojeni s obvyklým děním UFO, a přinesli proto nový strach a vzrušení. Mluvíte s jakýmkoliv fanouškem X-Files a oni prohlásí Eugena Victora Toomová za nejklasičtější nebo nejkrásnější monstrum někdy. "Squeeze" je název epizody a je to přesně to, co je tento podivný příroda schopen dělat. Jeho tažení těla je dokonce zvěčněno na intro X souborů. Zůstávám věrný, abych odhalil co nejmenší detaily, jak je vidět v tomto seznamu, už nebudu pokračovat. "Squeeze" přebírá číslo. 1 bod, který nám dal toomy a přinesl první skutečné hodnocení T.V a pomohl tak X-Files udržet jako věrohodnou sci-fi / hororovou show v té době. Až do dnešních dnů mě malé otvory, jako jsou ventilátory, mi připadaly trochu neklidné. Myslím, že nikdy nezapomeneš na své první monstrum. "Squeeze" nastaví vysoký standard pro všechny další epizody, které následují, a za to jsme vděčni.